TELEDYSK - TO THE TOP

Mafia: Definitive Edition – dwa nowe treailer’y

  • Rajsi
  • 4.09.2020
  • 0

Mafia: Definitive Edition powoli się zbliża!
Tytuł początkowo miał się pokazać już 28 sierpnia 2020 roku na PCPlayStation 4 oraz Xbox One, lecz plany trochę się zmieniły.
Otóż 2K Games i Hangar 13 poinformowało, że data premiery remake’u Mafii musi zostać nieco przesunięta. Dowiedzieliśmy się, że Mafia: Definitive Edition pojawi się jednak miesiąc później, a dokładniej – 25 września 2020 roku. Decyzja ta została podjęta, ponieważ przez obecną pandemie producent miał pewne problemy by wszystko dopiąć we wcześniejszym terminie. Na Twitterze czytamy, że jakość tytułu jest dla twórcy najważniejsza i nie chce jej stracić poprzez zbyt wczesne wydanie gry.

Jeśli ktoś nie jest w temacie to przypomnijmy, że Mafia: Definitive Edition to całkowicie odświeżona pierwsza część słynnej i nostalgicznej Mafii. Gra została stworzona na zupełnie nowym silniku, także można się spodziewać pięknej oprawy audio-wizualnej, nowych mechanik czy ogólnego usprawnienia działania produkcji.

Z racji, że premiera już tuż tuż warto zapoznać się z dwoma nowymi, ciekawymi materiałami wideo. Pierwszy z nich to niedługi trailer, który zarysowuje nam nieco fabułę pokazując przy tym, kawałek rozgrywki oraz misji, a także inne ciekawe sceny.
Drugi film jest krótkim teaserem skupionym głównie na mieście, w którym przyjdzie nam wykonywać misje czy dokonywać brudnych interesów.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *