TELEDYSK - TO THE TOP

3 gry za darmo od Epic Games

  • Rajsi
  • 12.03.2020
  • 0

Kolejna, wielka oferta darmowych gier! 

Nowa okazja bo pobrania gier za darmo jest już dostępna dzięki Epic Games Store.
W tym tygodniu będziemy mieć możliwość pobrania aż 3 produkcji.

Tytuły jaki możemy zdobyć to Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike oraz Mutazione.

Cała akcja już trwa i skończy się w czwartek – 19 marca. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gier póki można to zrobić za darmo!

  • Anodyne 2: Return to Dust – TUTAJ
  • A Short Hike – TUTAJ
  • Mutazione TUTAJ

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Anodyne 2: Return to Dust:
Biegaj, skacz i jeźdź przez rozległe, oniryczne krajobrazy w trzech wymiarach. Skurcz się i wejdź do surrealistycznych, dwuwymiarowych lochów wewnątrz ciał postaci. Podróżuj po świecie, spotykaj osobliwych ludzi i uratuj świat przed niebezpiecznym nanopyłem.

A Short Hike:
Wędruj, wspinaj się i szybuj przez spokojne, górskie krajobrazy Hawk Peak. Podążaj szlakami lub przemierzaj bezdroża, kierując się na szczyt. Po drodze spotkasz innych wędrowców, odkryjesz skarby i poznasz otaczający Cię świat.

Mutazione:
Zmutowana opera mydlana, w której małomiasteczkowe plotki spotykają się z nadprzyrodzonymi siłami. Dołącz do Kai, która wyruszy do tajemniczej społeczności Mutazione, aby zaopiekować się swoim chorym dziadkiem.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *