Współpraca

logo2-pavelZainteresowany nawiązaniem ze mną współpracy, bądź jednorazową promocją, reklamą? Oczywiście możesz do mnie śmiało napisać. Na wszelkie oferty zawsze odpisuję, chociaż nie zawsze je akceptując.

Zależy mi przede wszystkim na promowaniu rzeczy, akcji ciekawych, nowych, które mogą wzbudzić zainteresowanie i będą chociaż w małym stopniu powiązane z moją działalnością, czyli gry komputerowe, nowoczesne technologie.

Zazwyczaj jest to promocja serwerów, recenzja sprzętu, oprogramowania, jednak może to być także wszelkiego rodzaju inna działalność.

W razie jakichkolwiek pytań, propozycji, kontakt mailowy: kontakt[małpa]gracz.net.pl

Wspólne nagrywanie, serie filmów

Regularnie otrzymuję od Was zapytania o wspólne nagrywanie, serie filmów, bądź pojedyncze odcinki. Z chęcią podejmuję się takiej współpracy oraz wspierania innych kanałów, jednak z racji dużej ilości zapytań, niestety trzeba spełniać pewne warunki:

 • Kanał, który tworzycie musi posiadać swoją historię, czyli tak naprawdę musi być aktywny od co najmniej paru miesięcy. To sprawia iż każdy kto Was odwiedzi, będzie mógł zostać na dłużej i zobaczyć czym się zajmujecie, jak Wam to wychodzi. Ponadto po paru miesiącach każdy początkujący zyskuje doświadczenie, większą pewność siebie i przede wszystkim plan, kierunek w jakim będzie chciał podążać, co jest niezmiernie potrzebne do dalszego rozwoju.
 •  Na Waszym kanale muszą być regularnie publikowane materiały, wówczas widać iż pracujecie sumiennie i potraficie wytrwale dążyć do wyznaczonego sobie celu. Ponadto będzie to z pewnością ogromny plus dla osób, które odwiedzą Wasz kanał.
 • W żadnym wypadku nie liczy się ilość Waszych subskrypcji/odsłon, tak więc to czy posiadacie 10 czy 10 tysięcy widzów – nie robi różnicy
 • Sposób tworzenia, prezentacji samego siebie, wypowiadania, musi jednak reprezentować pewien poziom, gdyż współpracując z daną osobą, niejako ją polecam.

To wszystko są moim zdaniem podstawowe elementy, aby móc zacząć współpracę. By kogoś wspierać, muszę mieć pewność iż dana osoba naprawdę już ma obrany kierunek swojego rozwoju i jakiś bagaż doświadczenia, faktycznie jest na to gotowa.

Rozpoczynając współpracę z osobami zaczynającymi swoją działalność, bardziej skrzywdzę aniżeli pomogę. Otóż grupa osób, która zajrzy na Wasz kanał, bez chwili namysłu tak naprawdę go opuści, jeżeli tylko będzie na nim kilka materiałów, bądź całkowicie będzie świecił pustkami.

Mam nadzieję, że te kilka słów z mojej strony pozwoli zrozumieć tą decyzję i przynajmniej częściowo nakreśli wymagania, możliwości.

   1. ale bende na każdym live postaram si jakby co to wiem co musi robić moderator i jeszcze kanał mam taki Heqad__

 1. Jak dać zgłoszenie? Nigdzie nie mogę znaleźć o tym informacji.

   1. Witaj jestem Reqju taki mały malutki twórca link do kanału :https://www.youtube.com/channel/UC2plSRZpvXa0CU3qxJXOQCQ
    przychodzę do ciebie z pytaniem czy zagramy/nagramy razem Grę o nazwie roblox bo scrapa ani innych takich gier ze steam bo mi się psuje ale wracając do robloxa roblox to coś takiego ,że jest jakiś człowiek i robi sobie grę np Prison life albo coś takiego 😉 to koniec wiadomości

 2. Witam, sluchaj mielismy aktualizacje naszej witryny i zgubiliśmy gdzieś baner do twojej strony możesz podać do niego linka, bo nie mogę nigdzie znaleźć na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *