Sprzęt

 

Fotel GENESIS Nitro 880 czyli niesamowicie wygodny oraz bardzo dobrze wykonany, wytrzymały fotel dla gracza w rozsądnej do jakości cenie. To na nim spędzam całe dnie przy nagraniach, live, montażu.

Kliknij po szczegóły

 

 

 

 


ibox

Mój obecny komputer (od 2015 roku), który służy mi do nagrań oraz obróbki moich materiałów.

Ponadto to właśnie dzięki tej maszynie możecie mnie oglądać oraz obserwować moje poczynania w ulubionych grach bezpośrednio na żywo.

Procesor: Intel Core i7 4790
Chłodzenie procesora: SilentiumPC Spartan PRO HE924
Płyta główna: MSI Z97S SLI Krait Edition
Ilość pamięci operacyjnej: 2x HyperX DDR3 8GB 1333MHz CL9 FURY Blue Series
Dysk twardy: 1 TB
Karta graficzna: GIGABYTE GeForce GTX 970 4GB
Obudowa: iBox Force 1804
Zasilacz: Corsair CX Series 750W CP-9020015-EU
Dodatkowe chłodzenie: 2x SilentiumPC Zephyr 120 mm, SilentiumPC Zephyr 80 mm


samsung-27Monitor SAMSUNG 27″ CF591, jest to mój główny monitor. Wykorzystywany podczas przeglądania sieci, nagrań, gier, montażu filmów. Posiada wbudowane głośniki.

Kliknij po szczegóły

 

 

 


 


asus-mx279hMonitor ASUS MX279H, 
jest to mój dodatkowy monitor, z którego korzystam. Największe zalety to wbudowane głośniki naprawdę przyzwoitej jakości, dzięki czemu oszczędzam miejsce na biurku oraz odpowiednia wielkość ułatwiająca montowanie filmów.

Kliknij po szczegóły

 

 

 

 

 


Logitech C525 , moja kamerka internetowa, która służy do nagrywania wszelkich filmów z gier oraz do streamowania.

Kliknij po szczegóły


canon750d

Lustrzanka Canon 750D z obiektywem kitowym (lepszy póki co niepotrzebny). Głównie z tego nagrywam VLOG i wszelkie materiały tego typu. Odchylany ekranik ułatwia nagrywanie, podobnie jak i manualne ustawienia, które są niemal na wierzchu, pod ręką… .

Kliknij po szczegóły

 

 

 

 

 


canon-g7xAparat CANON PowerShot G7 X, jest to mały aparat cyfrowy, kompakt, który służy mi do kręcenia w plenerze, jak i vlogowania. Pomimo niewielkich rozmiarów jego możliwości przewyższają w niektórych przypadkach możliwość kamer cyfrowych czy lustrzanek.

Chyba największym jego atutem jest ruchomy ekran, który sprawia, że urządzenie jest idealne dla vlogera. Niestety już niedostępny w sprzedaży.

Kliknij po szczegóły (Canon G7X Mark II)

 

 

 

 


 

razer-seirenMikrofon Razer Seiren, czyli urządzenie dzięki, któremu mnie zwykle słyszycie. Obecnie główny mikrofon służący do nagrań, jak i zwykłych rozmów na TS3.

Kliknij po szczegóły (Razer Seiren Pro)

 

 

 

 

 


zoom-h2nCyfrowy rejestrator dźwięku Zoom H2N wraz z zestawem akcesorii.

Urządzenie może pełnić funkcję świetnej jakości dyktafonu, jak również po podłączeniu poprzez kabel USB, funkcję mikrofonu, który świetnie sprawdzi się podczas nagrań, jak i rozmów na Skype, w grach.

Lekkość i mobilność to naprawdę spora zaleta, która ułatwi pracę nie tylko początkującym YouTuberom, lecz również dziennikarzom i wielu innym osobom.

Kliknij po szczegóły

 

 


Statyw Joby GorillaPod Focus do nieco cięższych kamer (do 5 kg), który służy jako uchwyt przy kręceniu vlogów oraz jako bardzo elastyczny statyw… .

Kliknij po szczegóły


arkasStatyw ARKAS FGT260, czyli niewielkich rozmiarów (do 26 cm) statyw kulkowy służący przede wszystkim do ustabilizowania mniejszych aparatów/kamer.

Ponadto służy również świetnie jako uchwyt przy kręceniu vlogów.

Kliknij po szczegóły

 

 

 

 


statyw-hama star75Statyw Hama Star 75

Tani statyw, który w zupełności wystarcza na moje domowe potrzeby.

Kliknij po szczegóły

 

 

 

 

 softboxSoftbox SLH3

Jedna lampka tego typu, która generuje odpowiednią moc i barwę światła. Dzięki niej kręcone filmy zyskują na jakości, a ja sam jestem lepiej oświetlony.