Sprzęt – Paveł

 

Fotel GENESIS Nitro 880 czyli niesamowicie wygodny oraz bardzo dobrze wykonany, wytrzymały fotel dla gracza w rozsądnej do jakości cenie. To na nim spędzam całe dnie przy nagraniach, live, montażu.

Kliknij po szczegóły

 

 

 

 


Mój obecny komputer (od stycznia 2019 roku), w obudowie Irid 300 od Genesis
Pełna specyfikacja oraz recenzja w filmie: zobacz

Nie wiem czy to komputer, bestia, czy po prostu zaawansowany kalkulator. Dzięki niemu mogę jednak grać we wszystkie gry na najwyższych detalach, a co najważniejsze nagrywać je dla Was w naprawdę dobrej jakości.

Ponadto ten sprzęt daje mi możliwość obróbki wideo, tworzenia bardziej zaawansowanych, złożonych filmów w naprawdę dobrej jakości.


Komputer zabezpieczony listwą przeciwprzepięciową od Armac oraz UPS Office 1500E, który chroni komputer i monitor również przed przepięciem, wyrównuje napięcie, jak i zabezpiecza mnie przed utratą danych, jak i innych problemów związanych z nagłym brakiem prądu.


Genesis Krypton 800, czyli myszka z super podświetleniem PRIMSM RGB, bardzo dobrym sensorem i przede wszystkim symetrycznym kształtem, także idealna również dla osób leworęcznych.

Kliknij po szczegóły


Genesis Thor 200 RGB to klawiatura hybrydowa, łącząca w sobie to co najlepsze z klawiatur mechanicznych i membranowych. Idealne dla mnie połączenie czasu reakcji, jakości i głośności klawiszy.

Kliknij po szczegóły


Genesis Radon 720, czyli słuchawki dla graczy w dobrej cenie. Świetnie sprawdzają się gdy muszę nasłuchiwać kroków przeciwnika.

Kliknij po szczegóły


Genesis Thor 100, czyli specjalna, mechaniczna klawiatura dla graczy. Idealna pod kątem konfiguracji klawiszy, dowolnego podświetlenia LED, a co najważniejsze, zgrabna, idealna do zabrania w podróż czy gry na laptopie, jak i zwykłym PC.

Kliknij po szczegóły


Logitech C525 , moja kamerka internetowa, która służy do nagrywania wszelkich filmów z gier oraz do streamowania.

Kliknij po szczegóły


canon750d

Lustrzanka Canon 750D – głównie z tego nagrywam VLOG i wszelkie materiały tego typu. Odchylany ekranik ułatwia nagrywanie, podobnie jak i manualne ustawienia, które są niemal na wierzchu, pod ręką… .

Kliknij po szczegóły

 

 

 

 

 


canon-g7xAparat CANON PowerShot G7 X, jest to mały aparat cyfrowy, kompakt, który służy mi do kręcenia w plenerze, jak i vlogowania. Pomimo niewielkich rozmiarów jego możliwości przewyższają w niektórych przypadkach możliwość kamer cyfrowych czy lustrzanek.

Chyba największym jego atutem jest ruchomy ekran, który sprawia, że urządzenie jest idealne dla vlogera. Niestety już niedostępny w sprzedaży.

Kliknij po szczegóły (Canon G7X Mark II)

 

 

 

 


 

razer-seirenMikrofon Razer Seiren, czyli urządzenie dzięki, któremu mnie zwykle słyszycie. Obecnie główny mikrofon służący do nagrań, jak i zwykłych rozmów na TS3.

Kliknij po szczegóły (Razer Seiren Pro)

 

 

 

 

 

 


Słuchawki bezprzewodowe Audictus Winner , których używam głównie w podróży, a także często poza nagraniami.

Kliknij po szczegóły


Głośniki Genesis Helium 400BT, gdy potrzebuję posłuchać czegoś nieco głośniej…

Kliknij po szczegółysoftboxSoftbox SLH3

Jedna lampka tego typu, która generuje odpowiednią moc i barwę światła. Dzięki niej kręcone filmy zyskują na jakości, a ja sam jestem lepiej oświetlony.