Spore premie za napady – GTA Online!

  • Rajsi
  • 12.05.2017
  • 0

Znowu jest okazja by zarobić trochę gotówki i zdobyć RP!

Na stronie Rockstar’a można przeczytać:
W tym tygodniu macie szansę zgarnąć podwójne premie GTA$ i RP za wykonywanie napadów w GTA Online. Od 9 do 15 maja wszystkie pięć z tych wieloetapowych kooperacyjnych misji będzie zapewniać jeszcze bardziej lukratywny łup. 

Deweloper przypomina też informacje o każdym z napadów:

  • Napad na Fleeca – Udowodnijcie, że jesteście ekipą z prawdziwego zdarzenia, i obrabujcie mały oddział banku Fleeca przy Western Highway. Wybadajcie teren, załatwcie wóz do ucieczki, a potem zgarnijcie kasę i zwiejcie bez szwanku.
  • Ucieczka z więzienia – Wydobądźcie wartościowego więźnia z zakładu karnego Bolingbroke. Aby go uwolnić, będziecie potrzebowali autobusu więziennego oraz przemytniczego samolotu. Aby osadzonemu nie zepsuł się humor, wyrównajcie rachunki z przeszłości i sprowadźcie jego samochód.
  • Napad na Humane Labs – Udajcie się do tajnej placówki badawczej i wykradnijcie z niej dane. Zdobądźcie ładunek EM i wprowadźcie go na teren ośrodka, załatwcie kody do laboratorium oraz śmigłowiec bojowy. Następnie połowa drużyny zaatakuje laboratorium, a druga połowa będzie powstrzymywać ochronę.
  • Seria A: Fundusze – Pomóżcie drobnemu dilerowi zdobyć towar potrzebny do rozkręcenia poważnego biznesu. Rozłóżcie na łopatki jedną z największych narkooperacji w stanie i przejmijcie towar, a następnie ubijcie gruby interes.
  • Napad na Pacific Standard – Wtargnijcie do głównego oddziału jednego z największych banków w kraju. Znajdźcie transponder i dostrójcie go do sygnału zabezpieczeń, aby zneutralizować pojemniki z farbą. Zdobądźcie wyposażenie hakerskie, motocykle do ucieczki i ładunki termiczne, a następnie uderzcie na bank i zwiejcie z fantami.

Wciąż można zbierać podwójne GTA$ i RP za zlecenia klubowe oraz za dostawy ładunków specjalnych. Nadal obowiązuję zniżki 25% na wybrane pojazdy i nie tylko.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *