Redakcja

Jak w przypadku każdej witryny/bloga, zawsze ktoś musi kryć się po drugiej stronie, kto przygotowuje materiały, wyszukuje informacje, dzieli się swoją pasją… . Oto osoby, które obecnie redagują bloga:

Paveł (Administrator/Redaktor)

O mnie: Praktycznie od zawsze tworzyłem, prowadziłem jakiś blog/stronkę. Od sierpnia 2013 roku zdecydowałem się założyć swój własny kanał na YouTube poświęcony grom komputerowym. Blog jest niejako uzupełnieniem, elementem dopełniającym, który praktycznie zawsze mi towarzyszył w życiu, lecz pod różnymi adresami/nazwami.
WWW: YouTube
email: kontakt[małpa]gracz.net.pl

Jakub (1)Jakub (Redaktor/Moderator Forum)

O mnie: Tak w skrócie, bo co by dużo pisać. Lubię czasem zagrać w różne ciekawe tytuły, pasjonuje się fotografią co też odzwierciedlam u siebie na blogu, wolny czas lubię spędzać w aktywny, ciekawy sposób. Nie znoszę rutyny. Chcecie wiedzieć więcej to poszukajcie mnie w sieci.
WWW: Blog

Rajsi (Redaktor/Moderator Forum)

O mnie: Bardzo lubię grać w różne tytuły. Moimi ulubionymi grami jest oczywiście GTA oraz League of Legends. Interesuję się głównie informatyką oraz wszystkim co jest z nią związane 😉

 

 

Forum to oczywiście my wszyscy, jednak aby forum było miejscem przyjemnym, ktoś musi się nim opiekować. Oto wesoła ekipa od naszego forum:

Incia (Moderator Forum)

O mnie: Jestem Karolina ( Inciaa ) mam 21 lat 😀 . Interesuję się graniem na komputerze, fotografią, czytaniem książek oraz muzyką. Moje ambicje to być cholernie bogatą osobą xD W przyszłości chce pracować z egzotycznymi zwierzętami i ptakami 😛
Moje wady to : lenistwo i brak poczucia humoru …!
Zalety : Jestem emocjonalna oraz koleżeńska, łatwo przychodzi mi nawiązywanie kontaktów w obcymi „kappa” 😀
U innych osób cenię sobie szczerość oraz obiektywność.

 

unco0ver (Moderator Forum)

O mnie: Cześć, z tej strony Paula, a właściwie Paulina. W wolnym czasie uwielbiam oglądać filmy oraz seriale. Dodatkowo pilnuje porządku na czacie podczas stream’ów na YouTube.

 

Meggi96 (Moderator Forum)

O mnie: Hejka,jestem Madzia ♡ Interesuję się architekturą, historią oraz literaturą. Lubię rysować,projektować grać w gry, pisać opowiadania . W wolnym czasie pilnuje czatów podczas streamów ♡

 

Bogna (Moderator Forum)

O mnie: ღ Hejka, jestem Bogna. Interesuję się Koreą Południową. Kocham słuchać K-pop’u oraz oglądać koreańskie dramy. Uwielbiam też grać w gry komputerowe oraz oglądać jak ktoś w nie gra. Oglądam wiele gameplayów i streamów. Jestem moderatorką u wielu osób z tej jakże sławnej ekipy oraz u osób w pewien sposób z nią związanych. Lubię też śpiewać i rysować, mimo iż nie idzie mi to za dobrze ღ

TomoS (Moderator Forum)

O mnie: Mam na imię Tomasz i mam 25 lat. Zajmuje się tworzeniem grafiki komputerowej i naprawą komputerów a moje główne hobby to dobre gry (głównie akcji i przygodowe), filmy i seriale oraz muzyka disco polo:)