Red Dead Redemption 2 – uzbrojenie

  • Rajsi
  • 13.10.2018
  • 0

Już niedługo premiera długo wyczekiwanego Red Dead Redemption 2 dlatego czas na garść informacji.

Dzisiaj dowiecie się nieco o uzbrojeniu i zabójczej precyzji w nadchodzącym tytule.
Otóż w grze ma być ponad 50 modeli uzbrojenia, dużo rodzai amunicji oraz mnóstwo opcji personalizacji. Wszystko to będzie wpływać na celność, zasięg i siłę ognia.
Jeśli z danej broni będziemy korzystać częściej to stanie się ona bardziej skuteczna, lecz zacznie się szybciej zużywać. By temu zapobiec musimy ją czyścić i smarować.

Dla przypomnienia premiera odbędzie się 26 października na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

TWORZENIE SWOJEJ WŁASNEJ BRONI

W grze bardzo ważny będzie wybór broni dostosowanej pod nas. Każda z nich ma inną siłę ognia, zasięg, szybkostrzelność, celność oraz szybkość przeładowania. Dlatego trzeba wybrać taką, która będzie dla nas najlepsza. Gdy już to zrobimy możemy swoją broń spersonalizować do naszych upodobań.

Jak piszę Rockstar:
Od zmian wizualnych w rodzaju nowych elementów metalowych i drewnianych, lakierów i grawerunków, do usprawnień w stylu nowych luf, chwytów czy celowników.

Ważnym aspektem będzie amunicja jaką będziemy używać, juki przy siodle mieszczące naszą broń czy kabury chroniące broń przed wpływem warunków atmosferycznych.

ZABÓJCZA PRECYZJA

Zabójcza precyzja to ciekawy system, który pozwala nam na spowolnienie czasu w walce. Będzie ona ewoluować wraz z graczem oraz rozgrywką.
Producent opisują ją następująco:
Pozwala na automatyczne zaznaczanie wrogów w celowniku, ręczne wskazywanie wielu celów jednocześnie, strzelanie w zwolnionym tempie, a także ukazuje słabe punkty wrogów.

 

 

 

 

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *