Telefony komórkowe_kreacje_świąteczne - zobacz na Ceneo

Prywatny ALBUM ze zdjęciami

  • Paveł
  • 29.08.2018
  • 1

Nie, absolutnie nie mam zamiaru publikować albumu ze zdjęciami z dzieciństwa. To jest najgorszy pomysł jaki mógłbym zrealizować – tak mi się przynajmniej wydaje… .

Pamiętajcie jednak, że aktualne zdjęcia prywatne, jak i te mniej prywatne możecie znaleźć na moim profilu Instagram, czyli tutaj: zobacz . To jest najlepsze miejsce, aby w skrócie, w postaci fotki i bardzo krótkiego opisu coś pokazać, przekazać. Do nieco dłuższych wypowiedzi i bardziej szczegółowych informacji odnośnie konkretnych spraw, raczej pozostanę przy swoim fanpage na Facebook, a teraz także i tutaj, na stronie.

Może nie będą to tak częste wpisy jak foty na Instagramie, które pojawiają się niemal codziennie. Nie dość że łatwo i szybko można je opublikować, to przekaz jest prosty i wszyscy wiedzą czym w danym dniu się zajmuję, albo co ostatnio robiłem.

W przypadku recenzji, zapowiedzi moich akcji dla Was i być może kilku innych kwestii, z pewnością sama fotka nie wystarczy, wówczas będę Was zapraszał tu, na stronkę, bądź na Facebook.

Przy okazji – fotki w tym wpisie są już dostępne na moim Insta od jakiegoś czasu, tak samo jest kilkaset innych… (+900, szaleństwo).

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo