Plan Publikacji

Zastanawiasz się jaki jest harmonogram publikacji na moim kanale? Czyli kiedy pojawi się kolejny odcinek, bądź kiedy odbędzie się live? Chyba jeszcze nigdy harmonogram publikacji nie był tak prosty i przejrzysty jak teraz. Zresztą zobaczcie sami…

Publikacje nowych filmów

Od Poniedziałku do Piątku w godzinach:

  • 14:00
  • 18:00

Weekendy oraz Dni Wolne w godzinach:

  • 11:00
  • 14:00

Oczywiście harmonogram jest moim założeniem, którego będę starał się trzymać, jednak zawsze może się coś wydarzyć co uniemożliwi mi publikację/nagranie w danym dniu, za co już z góry przepraszam. To jednak zdarza się naprawdę rzadko.

Harmonogram LIVE

Zazwyczaj Poniedziałek, Środa, Piątek od 18:00 do 20:00. Oczywiście ostateczne potwierdzenie, zapowiedź LIVE pojawia się w danym dniu do godziny 17:00 na fanpage.

Dlaczego Publikuję Harmonogram?

Każdego dnia otrzymuję cały wór pytań o następny LIVE, kolejne odcinki. Nie jestem w stanie każdemu z osobna odpowiedzieć, poinformować o publikacji, czy zbliżającym się LIVE. Ilość zapytań można liczyć już w setkach. Poświęcenie każdemu zapytaniu tylko minuty, to już kilka godzin odpisywania na komentarze, maile, prywatne wiadomości na YouTube, czy Facebook.

Kilka godzin, które mogę wykorzystać na kolejne odcinki, materiały na żywo. Stąd moja decyzja o przygotowaniu harmonogramu oraz informowania na Fanpage na Facebook o następnych LIVE. Dzięki temu mogę w prosty i szybki sposób przekazać masowo informację, a wolny czas przeznaczyć na Wasze pytania, problemy, czy kolejne materiały.