Telefony komórkowe_kreacje_świąteczne - zobacz na Ceneo

Paveł BLOGUJE & Informuje…

  • Paveł
  • 29.08.2018
  • 0

Moi drodzy! Udało się – jest NOWY wygląd strony! Są NOWE funkcje! Oczywiście jeszcze parę rzeczy może się zmienić i rzecz jasna pewne szczegóły mogą wymagać dopracowania z czego zdaję sobie sprawę i na pewno w najbliższych dniach wszystko będzie już dopracowane w 99%.

Ten blog jest ze mną od początku istnienia mojego kanału na YouTube. Najpierw informowałem tutaj tylko o nowych filmach, później zaczęły pojawiać się newsy dotyczące gier, a teraz… . No właśnie – teraz to bardzo ważne miejsce. Dlaczego?

Jak widzicie, strona nabrała nowego kształtu, jest bardziej prosta i przejrzysta, aby wygodniej ją było przeglądać na różnych urządzeniach.

Pojawiło się specjalne miejsce na stronie głównej, w którym możecie podejrzeć najnowsze, ostatnio opublikowane filmy na moim kanale. Nie zabraknie oczywiście newsów, przecieków dotyczących najciekawszych dla nas gier. Skupimy się na tematyce GTA, jednak możecie spodziewać się również i innych tytułów, wiadomości z gier, jak i ciekawszych sprzętów, urządzeń.

Bez zmian pozostaje rzecz jasna możliwość podejrzenia mojego aktualnego sprzętu z którego korzystam, jaki posiadam – wystarczy kliknąć w „Sprzęt”.

Najważniejsza zmiana jednak to zupełnie nowa kategoria, czyli Paveł PRYWATNIE. To właśnie w tym miejscu znajdziecie moje osobiste wpisy dotyczące tego co robię, co chce Wam przekazać. Czasem będą to przecieki dotyczące jakiegoś mojego tajnego projektu, jak zbliżający się specjalny 1000 film z GTA Online, innym razem recenzja jakiegoś sprzętu/programu/gry, jaką dorwałem i chciałbym Wam polecić, a czasem pojawi się wpis dotyczący mnie… , tak po prostu.

Myślę, że to idealne miejsce na Pavła PRYWATNIE – w końcu nie wszędzie można wrzucać więcej zdjęć, tekstu, czy filmów naraz. Ta strona daje mi pod tym katem niemal nieograniczone możliwości.

Spodziewajcie się tutaj regularnych, najciekawszych newsów dotyczących GTA oraz innych gier, technologii, sprzętów, jak i treści dotyczących mnie i tego co aktualnie robię.

Serdeczne Pozdro dla Wszystkich! Dzięki Wam za wsparcie!

Tagi: /

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo