Gry Newsy

Kolejny dodatek za darmo do Battlefield 1

EA znów ma dla nas świetną ofertę! 

Otóż znowu możemy zdobyć zupełnie za darmo dodatek do Battlefield 1. Tym razem jest to DLC „W imię cara”.
Z okazji mogą skorzystać gracze na komputerach PC oraz PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli uda nam się dodać zawartość do naszej biblioteki, dodatek zostanie z nami na zawsze.
Oczywiście niezbędna nam jest do tego podstawowa gry Battlefield 1.

OTO POTRZEBNE LINKI:

Oto opis:

Dołącz do Armii Rosyjskiej w zmaganiach na rozległym froncie wschodnim pierwszej wojny światowej i stań się świadkiem walk o władzę podczas porewolucyjnej wojny domowej.

Kluczowe atrakcje:

6 nowych map do gry po sieci. Przygotujcie się na walkę w mroźnej, zimowej scenerii frontu wschodniego w tych nowych, bezpardonowych bitwach:
• Galicja
• Twierdza Brusiłowa
• Przełęcz Łupkowska
• Albion
• Wołga
• Carycyn

Dwie nowe Operacje, w tym „Ofensywa Brusiłowa” – jeden z najkrwawszych epizodów całej wojny.

Nowy tryb gry: Zrzut Zaopatrzenia. Dołącz do dynamicznej walki o zaopatrzenie na froncie wschodnim, gdzie samoloty zrzucają wszystko, co potrzebne do pokonania przeciwnika.

Rozwinięta rozgrywka kawalerii. Ruszaj do boju z legendarnymi huzarami i wykorzystaj nowe możliwości taktyczne. Opanuj posługiwanie się lancą oraz nowy zakres ruchów koni.

Nowa broń na nowy front. 11 nowych typów broni do odblokowania, w tym karabin Mosin M91, nowe narzędzia do walki wręcz oraz nowy rosyjski granat wz. 1912.

Nowe, niepowstrzymane maszyny bojowe. Zasiądź za sterami wozu Garford–Putiłow, wszechstronnego rosyjskiego samochodu pancernego, uzbrojonego w działo i ciężkie kaemy. Pilotuj samolot Ilja Muromiec – rosyjski ciężki bombowiec, największą maszynę w swojej kategorii na samym początku wojny. Broń swoich pozycji za pomocą potężnej baterii dział nadbrzeżnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *