GTA Online – kolejne nowości, premie i zniżki

 • Rajsi
 • 5.06.2018
 • 0

Jest wtorek więc to czas na kolejną aktualizację GTA Online. Rockstar wprowadza dużo nowości w postaci nowych wyścigów czy premii pieniężnych dla graczy.

Deweloper wzbogaca także kreator o nową aktualizację:

Kreator otrzymał dużą aktualizację zawierającą dodatkowe pojazdy, rekwizyty, warunki pogodowe i nie tylko. Gracze dostają także możliwość tworzenia własnych wyścigów strzeleckich, podwodnych torów upstrzonych pułapkami i teleportujących punktów kontrolnych z przeskokiem do wyścigów z transformacją.

NOWE WYŚCIGI

Zacznijmy od tego, że do 11 czerwca trwają podwójne premie GTA$ i RP za wszystkie wyścigi z transformacją stworzone przez Rockstar.
Producent wprowadził do gry 7 nowych wyścigów tego typu, opisuje je w taki sposób:

 • Przeprawa: Jasne, z łatwością śmigacie hipermotocyklem przez skocznie, kręgi i tuby, ale czy poradzicie sobie z kanałami Vespucci? Rdzewiejące wózki dziecięce, byli informatorzy FIB, dopalające się wraki latających aut i amfibijnych quadów – czasami naturalnie występujące przeszkody bywają najtrudniejsze.
 • Zmiana rozmiaru: Nic tak nie podkręca pulsu, jak wciśnięcie się plecakiem odrzutowym w szczelinę między blokami w centrum Los Santos. Nic tak nie podnieca, jak siedzenie za sterami strategicznego bombowca. I nic tak nie ryje psychiki, jak szybka transformacja z jednego w drugie.
 • Wyścig Grotti: Ten ognisty huragan plecaków rakietowych, fruwających samochodów i motoryzacyjnych klasyków śmigających przez Los Santos sponsoruje Grotti, włoski producent superaut z niską tolerancją dla złej prasy. Nawet płonący wrak ma zielono-biało-czerwone barwy.
 • Odlotowa sprawa: Dezorientacja jest dziwna. Jeśli zaliczycie myśliwcem kilka odwróconych punktów kontrolnych za dużo, to wyda Wam się, że tkwicie w długim, krętym tunelu, unikacie rozkręconych wiatraków i nie macie pojęcia, w jakim siedzicie pojeździe. Ale nie martwcie się, to przejdzie.
 • Ewolucja: Technika idzie naprzód, a Wy? Jasne, Wasz stary sportowy klasyk to pestka. Poradzicie sobie pewnie z podkręconym modelem fabrycznym. Ale ten mały dziki hatchback może już sprawić problemy. A jeśli chodzi o to hiperauto… Ta, raczej nie ogarniecie.
 • Holowniczy: To zasada stara jak świat wyścigów motorowych: nigdy nie skaczcie do wody rdzewiejącym holownikiem z pełnym żołądkiem. Albo coś w ten deseń… To nieważne, bo i tak na pewno to zrobicie.
 • Tornado II: Kiedy dawniej pytało się cywilizowanych ludzi, czy mają ochotę na szybki korkociąg setki metrów nad Pacyfikiem, to sensownie zakładali, że chodzi o szybki numerek na pokładzie samolotu. W dzisiejszych czasach nie wiadomo już nawet, czy w ogóle chodzi o samolot.

NAGRODY PIENIĘŻNE

Z okazji mistrzostw świata piłki nożnej Rockstar rozdaje trochę kasy!
Zalogujecie się w dowolnym momencie do 11 czerwca by zapisać się na listę chętnych do otrzymania nagrody gotówkowej. Wróćcie po 14 czerwca, aby otrzymać premię w wysokości 250 000 GTA$.
Jeśli po tym dniu dalej nie dostaliście kasy, nie przejmujcie się ponieważ pieniądze zostaną przelane na Wasze konto najpóźniej 18 czerwca.

ZNIŻKI

Do 11 czerwca trwają zniżki na:

 • Nagasaki Shotaro – zniżka 30% (ukończcie rundę Linii śmierci, aby odblokować do kupienia)
 • Blazer Aqua – zniżka 30%
 • Ocelot XA-21 – zniżka 30%

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *