GTA Online – darmowa broń i pieniądze

  • Rajsi
  • 2.09.2018
  • 0

Rockstar jakiś czas temu podał komunikat o pewnej broni, którą można zdobyć za darmo. Jeśli o niej nie słyszeliście to tutaj mamy kilka informacji dla Was.

Otóż deweloper mówi o tym, że trzeba czekać na wiadomość od Maude, ponieważ ma ona dla nas ciekawe wieści. Aby ukończyć wyzwanie należy jej przyprowadzać żywych lub martwych zbiegów. Z pewnością dowiemy się więcej o co chodzi w owej wiadomości. Po ukończeniu wyzwania poznamy lokalizacje kamiennego toporka.
Ale to nie wszystko! Ponadto gdy ukończycie wyzwanie zabójstw zdobędziecie 250 000 GTA$ i odblokujecie ten sam toporek w Red Dead Redemption 2 na PlayStation 4 i Xbox One.

Istnieje taka sama akcja tylko, że z rewolwerem z samonapinaniem. Rockstar pisze:
Trzymajcie iFruita pod ręką, aby odczytać w grze wiadomość e-mail z pierwszą wskazówką, a następnie ruszcie śladami, aby odblokować w GTA Online rewolwer z samonapinaniem.
Gdy już zdobędziecie swój bezpłatny rewolwer z samonapinaniem, ukończcie związane z nim wyzwanie strzałów w głowę, aby otrzymać 250 000 GTA$ i odblokować tę broń w przyszłości w Red Dead Redemption 2 na PlayStation 4 i Xbox One.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *