GTA 6 coraz bliżej?!

  • Rajsi
  • 25.02.2019
  • 0

Kilka naprawdę interesujących informacji! 

Możemy mieć podejrzenia, że Rockstar powoli szykuje GTA VI!
Otóż jakiś czas temu Rockstar poinformował, że szuka nowych pracowników na ciekawe stanowiska. Mówi on o „projekcie nowej generacji” czyli na nadchodzące konsole.
Deweloper szuka wówczas pracowników artystycznych zajmujących się otwartymi światami, pracowników odpowiedzialnych za mechanikę pojazdów czy odwzorowanie twarzy aktorów oraz specjalistów, którzy mają stworzyć narzędzia nowej generacji, ponieważ projekt ma własnie takowe wykorzystywać.

Studio rekrutuje także programistów odpowiedzialnych za fizykę oraz rozgrywkę. Tworzenie nowych technologii i praca nad grafiką na nowe generacje może sugerować, że GTA 6 jeśli się pojawi to zrobi to właśnie na tych platformach.

Domniemane nowe konsole – PS5 i Xbox Scarlett nawet jeszcze nie zaznały światła dziennego, producenci nie podali żadnych informacji na ich temat czy datę planowanej premiery. Oznacza to, że pewnie na GTA VI także przyjdzie nam trochę poczekać, ponieważ wiemy, że Rockstar przykłada się bardzo do każdej z gier przez co robi je naprawdę długo.

Ważne jednak, że iskierka nadziei została rozpalona i jest szansa, że kolejna odsłona GTA pojawi się w przyszłości.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *