Telefony komórkowe_kreacje_świąteczne - zobacz na Ceneo

Fajna przygodówka za darmo

  • Rajsi
  • 11.01.2019
  • 0

Ciekawa gierka za free!

Ostatnio informowaliśmy, że Epic Store ujawniło jaka gra będzie następna jako udostępniona za darmo. Tytułem jest What Remains of Edith Finch.

Nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas więc jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez kolejny rok, co dwa tygodnie będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Dzisiaj przychodzimy z informacją, że produkcję można już pobierać. Cała akcja trwa do 24 stycznia i żeby zdobyć tytuł wystarczy wejść TUTAJ.

What Remains of Edith Finch to kolekcja osobliwych historii rodziny żyjącej w amerykańskim stanie Waszyngton. Wciel się w Edith i przemierzaj rozległą posiadłość Finchów, odkrywając zapomniane zdarzenia z dziejów familii i poszukując odpowiedzi na pytanie, dlaczego Edith jest ostatnią z rodu. Każda odkryta przez Ciebie opowieść pozwoli Ci ujrzeć świat oczami jednego z krewnych w dniu ich śmierci, a czekające Cię doznania dotkną tak przeszłości, jak i dnia obecnego.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo