Telefony komórkowe_kreacje_świąteczne - zobacz na Ceneo

Enter the Gungeon za darmo

  • Rajsi
  • 13.06.2019
  • 0

Kolejna, nowa gra za darmo od Epic Games! 

Jak co tydzień przyszła pora na następną grę, którą udostępnia dla nas zupełnie za darmo Epic. Tym razem jest to tytuł Enter the Gungeon.

Cała akcja trwa do 20 czerwca. Tytuł możemy pobierać TUTAJ!
Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania produkcji póki można to zrobić za darmo!

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Informacje o grze:

Enter the Gungeon to połączenie strzelanki i dungeon crawlera, w którym banda wyrzutków strzela, rabuje, wykonuje uniki z przewrotem i przewraca stoły, dążąc do odkupienia poprzez zdobycie legendarnego skarbu Lochu Giwer: giwery mogącej zabić przeszłość. Wybierz swojego bohatera (lub dołącz do znajomych w kooperacji) i dotrzyj na samo dno Lochu Giwer, przemierzając całą serię wymagających i zmiennych pięter wypełnionych zabójczo uroczymi broniumarłymi i uzbrojonymi po zęby bossami. Zbieraj cenne łupy, odkrywaj sekrety i kupuj od wykorzystujących okazję kupców i sklepikarzy potężne przedmioty, które zapewnią ci przewagę.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo