DAYS GONE – TRZECI ZWIASTUN

  • Rajsi
  • 10.02.2019
  • 0

W sieci wylądował już trzeci zwiastun! 

Ostatnio informowaliśmy o pierwszym oraz drugim zwiastunie. Każdy z nich opowiadał o grze Days Gone w troszkę inny sposób przedstawiając inne elementy gry.

  • TUTAJ znajdują się informacje na temat pierwszego zwiastuna
  • TUTAJ dowiemy się nieco na temat drugiego zwiastuna

Teraz przyszła pora już na trzeci trailer. Tym razem jest on skupiony na naszych przeciwnikach „zombie” czyli świrusach. Został przedstawiony ich model walki, jak się zachowują, jak z nimi walczyć oraz ich rodzaje. Ponadto dowiedzieliśmy się trochę o mechanice broni w grze oraz o innych przeciwnikach takich jak ludzie czy wilki.

 

Standardowo dla przypomnienia trochę informacji na temat samej gry:

Days Gone to produkcja studia Bend. Tytuł opowiada o motocykliście Deacona St. Johna, który będzie próbował przetrwać w świecie pełnym zombie.W grze będą się pojawiać motywy brutalnej walki, skradanki czy używanie zmysłów!

Freaks – bo tak nazywają się stwory, które opanowały świat to wybuchu epidemii nie będą dla nas jedynym zagrożeniem. Otóż w grze będzie istniała grupa ludzi, która będzie się zwać Rest in Peace. Są oni fanatykami zombie i za wszelką cenę będą chcieli się do nich upodobnić. Będą to robić poprzez zabijanie normalnych ludzi, a stwory będą zostawiać w spokoju.

Będzie nam dane zwiedzać północno-zachodnią część wybrzeża Ameryki Północnej. Gra będzie mocno nastawiona na przetrwanie. Będziemy m.in zbierać różne materiały, z których potem zrobimy przedmioty pomagające nam przeżyć.

Ciekawą także opcją jest to, że w tytule będzie zmienna pogoda! Nie będzie to tylko opcja wizualna. W zależności od warunków pogodowych ludzie, zombie i zwierzęta mają zachowywać się inaczej.

Gra ma swoją premię na konsoli PlayStation 426 kwietnia 2019 roku.

OTO TRZECI ZWIASTUN:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *