DAYS GONE – polski zwiastun

  • Rajsi
  • 21.01.2019
  • 0

Otrzymaliśmy ciekawy zwiastun, w dodatku polski! 

W sieci pokazał się bardzo ciekawy zwiastun. Znajdziemy w nim trochę informacji o świecie i o mechanice gry, zobaczymy piękne widoki oraz głównego bohatera walczącego ze stworami.

Dla przypomnienia trochę informacji na temat samej gry:

Days Gone to produkcja studia Bend. Tytuł opowiada o motocykliście Deacona St. Johna, który będzie próbował przetrwać w świecie pełnym zombie.W grze będą się pojawiać motywy brutalnej walki, skradanki czy używanie zmysłów!

Freaks – bo tak nazywają się stwory, które opanowały świat to wybuchu epidemii nie będą dla nas jedynym zagrożeniem. Otóż w grze będzie istniała grupa ludzi, która będzie się zwać Rest in Peace. Są oni fanatykami zombie i za wszelką cenę będą chcieli się do nich upodobnić. Będą to robić poprzez zabijanie normalnych ludzi, a stwory będą zostawiać w spokoju.

Będzie nam dane zwiedzać północno-zachodnią część wybrzeża Ameryki Północnej. Gra będzie mocno nastawiona na przetrwanie. Będziemy m.in zbierać różne materiały, z których potem zrobimy przedmioty pomagające nam przeżyć.

Ciekawą także opcją jest to, że w tytule będzie zmienna pogoda! Nie będzie to tylko opcja wizualna. W zależności od warunków pogodowych ludzie, zombie i zwierzęta mają zachowywać się inaczej.

Gra ma swoją premię na konsoli PlayStation 4, 26 kwietnia 2019 roku.

OTO POLSKI ZWIASTUN:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *