DAYS GONE – drugi zwiastun

  • Rajsi
  • 6.02.2019
  • 0

Mamy już drugi ciekawy zwiastun! 

Ostatnio informowaliśmy o pierwszym zwiastunie, który wyjaśniał mechanikę gry i dostarczył trochę informacji na temat świata w produkcji – TUTAJ więcej informacji.

Teraz przyszła pora na drugi zwiastun. Tym razem skupiony jest na naszym motorze. Tłumaczy jak działa, czym jest i wyjaśnia, że jako środek transportu jest on bardzo dla nas ważny, ponieważ pełni wiele funkcji pomagającym nam przetrwać. Oprócz tego dostajemy znów troszkę informacji o świecie i mechanice.

Standardowo dla przypomnienia trochę informacji na temat samej gry:

Days Gone to produkcja studia Bend. Tytuł opowiada o motocykliście Deacona St. Johna, który będzie próbował przetrwać w świecie pełnym zombie.W grze będą się pojawiać motywy brutalnej walki, skradanki czy używanie zmysłów!

Freaks – bo tak nazywają się stwory, które opanowały świat to wybuchu epidemii nie będą dla nas jedynym zagrożeniem. Otóż w grze będzie istniała grupa ludzi, która będzie się zwać Rest in Peace. Są oni fanatykami zombie i za wszelką cenę będą chcieli się do nich upodobnić. Będą to robić poprzez zabijanie normalnych ludzi, a stwory będą zostawiać w spokoju.

Będzie nam dane zwiedzać północno-zachodnią część wybrzeża Ameryki Północnej. Gra będzie mocno nastawiona na przetrwanie. Będziemy m.in zbierać różne materiały, z których potem zrobimy przedmioty pomagające nam przeżyć.

Ciekawą także opcją jest to, że w tytule będzie zmienna pogoda! Nie będzie to tylko opcja wizualna. W zależności od warunków pogodowych ludzie, zombie i zwierzęta mają zachowywać się inaczej.

Gra ma swoją premię na konsoli PlayStation 426 kwietnia 2019 roku.

OTO DRUGI ZWIASTUN:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *