Darmowe granie na Steam

  • Rajsi
  • 31.08.2018
  • 0

Na Steam trwa ciekawa oferta!

Jeśli nie macie planów na ostatni weekend wakacji to możecie zajrzeć na Steam ponieważ tam mamy możliwość pobrania gry zupełnie za darmo. Jest nią Warhammer: Vermintide 2.
Warto zaznaczyć, że tytuł nie dostaniemy na zawsze tylko jest to akcja darmowe granie, więc wszystko jest ograniczone czasowo.

Promocja trwa do 2 września, godziny 21:00, a do 3 września możemy kupić grę 50% taniej.

Skąd pobrać? – TUTAJ

Tak producent opisuje grę na Steam:
Warhammer: Vermintide 2 to kontynuacja popularnej gry Vermintide. Gracze po raz kolejny sięgną po broń, aby wspólnie ćwiartować wrogów w krwawej, rewolucyjnej grze akcji osadzonej w apokaliptycznym, spustoszonym wojną świecie Warhammer Fantasy Battles. 

5 bohaterów powraca, aby stawić czoła jeszcze większemu zagrożeniu – połączonym siłom nikczemnej, siejącej spustoszenie armii Chaosu i dzikiej hordy skavenów. Wraz z drużyną zmierzysz się z niespotykanymi dotąd wyzwaniami, usiłując przetrwać nieustające ataki. Wybierz spośród 15 ścieżek rozwoju, rozwijaj talenty, dostosuj arsenał do własnego stylu gry, walcz z przeciwnikami na niezliczonych, skrupulatnie zaprojektowanych poziomach i podejmuj nowe wyzwania dzięki nowemu systemowi bohaterskich czynów. Tylko od Ciebie i Twoich sojuszników zależy, czy osiągniecie sromotną porażkę, czy zwyciężycie. Jeśli polegniecie, polegnie całe Imperium.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *