Battlefield V – zwiastun premierowy i jak zagrać wcześniej

  • Rajsi
  • 11.11.2018
  • 0

Ciekawe informacje oraz zwiastun na samym dole wpisu na temat Battlefield V!

Premiera najnowszego Battlefield’a już niedługo bo będzie on dostępny od 20 listopada tego roku.
Fajną opcją jest to, że niektórzy mogą zagrać w ten tytuł już teraz (od 9 listopada)! Jak to zrobić?

By zagrać w pełną wersję gry musimy być posiadaczami Origin Access Premier na PC. Dostaniemy ponadto dodatki z Edycji Specjalnej.
Subskrybenci Origin Access na PC oraz EA Access na Xbox One mogą pograć tylko w 10-godzinną przedpremierową wersję próbną, w której znajdziemy tryby online oraz opowieści fabularne – „Prolog” oraz „Pod flagą niczyją”.
Oczywiście istnieje także możliwość zamówienia Edycji Specjalnej Battlefield V i zagrania już w tytuł od 15 listopada na wszystkich platformach.

Jeśli czegoś nie zrozumieliście, poniższa grafika pięknie prezentuje rozkład ‚wcześniejszego’ grania:

Co pisze o grze sam wydawca? 
Battlefield V to II wojna światowa, jakiej jeszcze w grach nie doświadczyliście. Mieszanka nowych i klasycznych trybów wieloosobowych zapewni pełnię wrażeń 64 graczom, walczącym na mapach przedstawiających nieznane do tej pory miejsca. Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa dzięki zmodernizowanej mechanice poruszania się i korzystania z broni, personalizuj swoich żołnierzy i sprzęt na ekranie kompanii. Jednoosobowy tryb opowieści wojennych prezentuje wszystkie fronty wojny z perspektywy osób zaangażowanych w konflikt. Tryb Teatrów Wojny pozwoli graczom na kontynuowanie przygody jeszcze długo po premierze.

OTO ZWIASTUN PREMIEROWY:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *