Battlefield V – otwarta beta

  • Rajsi
  • 1.09.2018
  • 1

EA ma dla nas kilka informacji!

Zacznijmy od tej złej – premiera Battlefield V została lekko przesunięta i gra zadebiutuje zamiast 19 października to 20 listopada tego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dobra jest taka, że już niebawem będziemy mogli przetestować tytuł w darmowej otwartej becie.

Otwarta beta rozpocznie się 6 września i potrwa najprawdopodobniej do 11 września. Jeśli chcemy pobrać grę wcześniej by nie tracić czasu w dzień wypuszczenia bety możemy to zrobić już 3 września.
Gdzie pobieramy? W przypadku konsol należy wejść do sklepu PS lub Xbox, a na PC wystarczy wejść w Origin i stamtąd ściągnąć tytuł.

Jest możliwość zagrania jeszcze wcześniej bo 4 września. Niestety to mogą uczynić tylko niektórzy gracze, a mianowicie ci, którzy posiadają subskrypcję EA Access, Origin Access, Origin Access Premier lub zamówili przedpremierowo kopię Battlefield V na PC, Xbox One lub PlayStation 4.

Jeśli zamierzamy pograć w betę Battlefield’a V na konsolach to potrzebujemy do tego subskrypcje PS Plus na PlaySation 4 lub Xbox Live Gold na Xbox One.

W co pogramy?
Będziemy mogli przetestować tryb Podboju na mapie Rotterdam oraz na mapie Arktyczny Fiord. Zostaną udostępnione dwa „dni” Wielkich Operacji czyli podzielona na segmenty rozgrywka fabularna zainspirowana historycznymi wydarzeniami. Dostępne będą też tryby Desantu i Przełamania. Jednym z elementów dostępnych podczas otwartej bety będzie także 5-częściowy rozdział Teatrów Wojny.

  • Jak za darmo to warto sprawdzić tytuł 😉
    Oczywiście jak to w becie, będzie trochę, albo mnóstwo błędów. Przynajmniej będziemy mieli zarys gry przed premierą, ewentualnym zakupem.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *