Newsy

Aktualizacja konsol PlayStation 4

Ten wpis jest przeznaczony dla posiadaczy konsol marki Sony a konkretniej PlayStation. Przejdźmy zatem do wiadomości. Posiadacze będą mogli rozszerzyć pojemność konsoli o zewnętrzne dyski twarde. Za pomocą wejścia USB możemy podpiąć dysk z pamięcią powyżej 250 GB. Jest to wielka korzyść, gry możemy już instalować bezpośrednio na dołączonym dysku.

Drugą aktualizacją jest tryb turbo. W grach mamy więcej klatek, gry chodzą płynniej i jakość jest znacznie lepsza. Osobiście nie posiadam konsoli i ciężko mi pokazać Wam różnicę lecz z informacji jakie uzyskałem różnica jaką uzyskujemy po włączeniu opcji jest widoczna od razu, gołym okiem.

Trzecią nowością możemy sobie indywidualnie personalizować sobie swoją konsolę pozmieniać wygląd według upodobań. W opcji motywów tła możemy także ustawić sobie własną tapetę, tak dokładnie załaduj na dysk ulubione zdjęcie a potem ustaw jako tło konsoli z tą aktualizacją to możliwe.

Dodatkowo usprawniono także szybkie menu, czyli grając w grę przytrzymujemy klawisz PlayStation i pojawia się nam Quick menu, które jest bardzo przydatne, możemy zarządzać konsolą nie wychodząc z gry.

Drobna ale bardzo ważna aktualizacja 4.50 właśnie się pojawia wydaje mi się że da nam ona wiele i oszczędzi czasem problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *