O Autorze

Paweł Musakowski – urodziłem się 29 czerwca 1991 roku. Z wykształcenia technik informatyk, co tłumaczy moje zainteresowanie komputerami, nowoczesnymi technologiami, jak i wirtualną rozrywką jakimi są gry komputerowe.

Obecnie pracuję w handlu, co sprawia mi dużo radości. Potrzeba logicznego myślenia w niektórych kwestiach, jak i bezpośredni kontakt z ludźmi daje mi dużo satysfakcji. Ponadto możliwość rozwijania swoich umiejętności handlowych, jak i samej wiedzy, sprawia iż każdy kolejny dzień w pracy nie jest dniem straconym, a co za tym idzie – chętnie do niej chodzę.

Jeżeli macie do mnie jakiekolwiek pytania, prośby, jestem dostępny dla Was pod adresem: kontakt[małpa]gracz.net.pl

Staram się odpowiadać na wszystkie wiadomości w możliwie jak najkrótszym czasie, jednak musicie pamiętać, że jestem wyłącznie człowiekiem.

  1. Będziesz zakładał nową grupę w gta 5 online ? Jak tak to kiedy i jak będzie się nazywała ? BO w tej jest już full i nie da się dołączyć , a bardzo chciałbym tam być .

  2. Paveł czy jak kupiłeś battlefield 1 to też miałeś 5 płyt w opakowaniu a jak miałeś to instalowałeś wszystkie,prosze odpowiec

  3. Cześć będę budować maszynę w scrap mechanic ale mam problem
    Niewiem jak to udostępnić na stimie?
    🐈

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *